PROJEKT OSZCZĘDZANIA ENERGII "EURONET 50/50"

Nasza szkoła bierze udział w projekcie bezinwestycyjnego oszczędzania energii EURONET 50/50  pod patronatem UM Nowego Sącza. Program zakłada zaangażowanie uczniów w proces zarządzania energią w szkole oraz propagowanie ekologicznych zachowań poprzez działania społeczności uczniowskiej.  Uczniowie zostali wprowadzeni w tematykę ochrony klimatu i oszczędzania energii. Cały czas trwa  kampania informacyjna dotycząca wdrożenia rozwiązań pozwalających na ograniczenie zużycia energii w naszej szkole.

Zachęcamy również wszystkich uczniów i ich rodziców do aktywnego uczestnictwa w projekcie.

Prosimy, gdy widzisz niepotrzebnie zapalone światło - zgaś je !!!

Koordynatorzy projektu w szkole: mgr Małgorzata FAŁOWSKA oraz inż. Bogusław ALEKSANDER.
Jeśli masz pomysł lub uwagę co do realizacji projektu - zgłoś je koordynatorom. Czekamy na współpracę !!!

TY TEŻ MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ !!!   RAZEM MOŻEMY ZAOSZCZĘDZIĆ WIĘCEJ !!!

NASZE DZIAŁANIA:

ROK SZKOLNY 2014/15